Messer


 

MESSEKATALOGEN KAN DU NÅ LESE HER: MESSEKATALOG2017

 

TIDLIGERE MESSER :

 

 

2016

 

 

Messekatalogen 2016 finner du her:

 

LES PÅ NETT
 
LAST NED PDF

 

 

Deltagere på messen 2016:

 

NORGE:

Adamstuen Antikvariat www.adamstuenantikvariat.no
ebergman@online.no

Antikvariat Bryggen www.antikvariat-bryggen.no
post@antikvariat-bryggen.no

Antikvariat Richard Sørbø richardsoerboe@hotmail.com

Damms Antikvariat AS www.damms.no
post@damms.no

Drammen Antikvariat www.drammenantikvariat.no
bok@drammenantikvariat.no

Idar Nilstad Antikvariat idar.nilstad@getmail.no

J. W. Cappelens Antikvariat www.cappelensantikvariat.no
post@cappelensantikvariat.no

Kunstantikvariat PAMA AS galleribygdoyalle.no
post@galleribygdoyalle.no

Norlis Antikvariat AS norlis.no
post@norlis.no

Nynorsk Antikvariat AS www.nynorskantikvariat.no
tinging@nynorskantikvariat.no

Kjell Arve Straumsvågs Antikvariat www.kasant.no
tinging@kasant.no

Ruuds Antikvariat www.ruudsantikvariat.no
oslo@ruudsantikvariat.no

Wangsmo Antikvariat www.wangsmo.com
info@wangsmo.com

Norsk Antikvarbokhandlerforening www.antikvariat.no

SVERIGE:

Antikvariat Erato antikvariaterato@gmail.com / order@antikvariaterato.se

Centralantikvariatet Mats@centralant.se / Info@centralant.se

Jernskogs Antikvariat jernant@spray.se

Mats Rehnström info@rehnstrom.se

Svenska Antikvariatföreningen www.svaf.se /styrelsen.htm

DE SKANDINAVISKE ANTIKVARIATERS FELLES NETTSTED:
http://www.antikvariat.net

BOKBINDERE/PAPIRKONSERVATOR:

Julius & Ørenberg Bokbinderi AS post@bokbinderi.net

Linda Baron fifekat2@yahoo.com
www.baronebooks.org

ASBJØRNSENSELSKAPET

Det vil være en utstilling av sjeldne skrifter knyttet til Peter Christen Asbjørnsen.
www.asbjornsenselskapet.no
styret@asbjornsenselskapet.no

 

*  *  *

 

 

2015:

 

 

Last ned auksjonslisten her 

 

For ILABs internasjonale oversikt over bokmesser i hele verden: klikk her


Tidligere messer:

Antikvarbokhandlermesse Litteraturhuset i Oslo 10. - 12. oktober 2014

 Skandinavisk antikvariatmesse 2010:  22-23. oktober 2010 på Håndverkeren Kurs og Konferansesenter, Rosenkrantz gate 7, Oslo.

Skandinavisk antikvariatmesse 2009:. Årets Nordiska Antikvariska Bokmässa 9-11 oktober 2009 på Konstakademien i Stockholm, Fredsgatan 12.

Bokmessa 2008. Norsk Antikvarbokhandlerforening deltar på Bokmessa 2008. 21.-23.november på Norges Varemesse på Lillestrøm. Følgende firmaer stiller med egen stand: Cappelens Antikvariat, Damms Antikvariat, Drammen Antikvariat, Norlis Antikvariat, Ruuds Antikvariat. VI ønsker alle velkommen til det som blir en stormønstring for hele bokbransjen. 

Skandinavisk Antikvarbogmesse 2008, København 22.-24. AugustI år 2008 afholder vi bogmesse i København. Denne kommer til af foregå i Helligaandshuset midt på Strøget.